Žeimena

ŽeimenaKo gero nepavyktų rasti nei vieno vandens kelio, kuris būtų toks švarus. 80 km po Lietuvą vingiuojanti Žeimena jau ne vienerius metus pripažįstama kaip viena švariausių Lietuvos upių. Šis faktas ir vaizdai, kuriuos galima pamatyti plaukiant, traukte traukia baidarių entuziastus, kuriems baidarių nuoma Žeimena tapo kone tradicija, todėl tai viena judriausių upių. Neretai juokaujama, kad tai baidarių autostrada, tačiau vis tiek Žeimena yra verta Jūsų dėmesio, net jei ir trokštate ramybės.

Baidarės Žeimena plaukia puikiai, nepriklausomai nuo vietos, tad galime pasiūlyti Jums visą galybę skirtingų maršrutų, priklausančių nuo Jūsų planuojamo plaukimo atstumo, norimo vandenyje praleisti laiko, turimų įgūdžių.

Viena patogiausių vietų pradėti vienos ar dviejų dienų žygiams baidarėmis – Kaltanėnai. Nuo čia galima plaukti iki Švenčionėlių ar Pabradės, o norintiems ilgų kelionių – įplaukti į Nerį ir tęsti kelionę iki pat sostinės – Vilniaus. Ilgesniems nei vienos dienos maršrutai, siūloma ne tik baidarių nuoma Žeimena, bet taip ir plaukimai Žeimenio ir kitais į vieną susiliejančiais ežerais.

Kad ir kokio sudėtingumo bei trukmės maršrutą Žeimena norėtumėte pasirinkti – kreipkitės, pasiūlysime Jums tai, kas idealiausiai atitiktų Jūsų poreikius.