Neris

Baidarės NeryjeBaidarių nuoma Vilniuje neapsieina be plaukimų Nerimi. Net jei pasirinksite ir plaukimą Vilnele, maršrutas, greičiausiai, baigsis Neryje, ties Baltuoju tiltu. Visgi šį kartą siūlome Jums plaukimą vien tik Nerimi. Baidarių nuoma šia plačia upe galima nuo pat valstybės sienos su Baltarusija. Nuo pasirinkto pradžios taško priklausys ir Jūsų kelionės trukmė, kuri gali siekti net dvi dienas. Patys populiariausi maršrutai yra plaukti nuo Verkių malūno arba Ožkinių iki Baltojo tilto. Pirmuoju atveju pramoga trunka iki 2 valandų, antruoju – iki 4 valandų, o įveikiamas maršrutas atitinkamai nuo 10 iki 17 km.

Norintys plaukti ne iki Vilniaus, o nuo Vilniaus, gali rinktis maršrutą iki Stirnių ar Vievio (25 – 50 km). Taip praplaukiamos tikrai įspūdingos Neries vietos, esančios Neries regioninio parko teritorijoje. Be abejo, patys ištvermingiausi gali rinktis ir maršrutą iš Vilniaus į Kauną. Iš čia Nemunu galima ir Kuršių marias pasiekti, o tokia kelionė užtruktų bent savaitę, tačiau įspūdžiai išliktų bent keleriems metams.

Baidarių nuoma Nerimi ypatingai vilioja Vilniaus miesto gyventojus bei turistus, atvykusius susipažinti su sostine. Jei laukiate svečių iš kito miesto ar svečios šalies, negalite sugalvoti įdomių pramogų jiems – baidarių nuoma Nerimi yra puikus pasirinkimas. Be to, galime pasiūlyti ir naktinį plaukimą Nerimi, kurio metu vaizdai tikrai kerintys (plaukimo trukmė ~1 val.) – įsitikinkite tuo patys.

Neris ypatinga tuo, jog puikiai tinka ir pradedantiesiems plaukimas, ir yra verta labiau patyrusių baidarių irkluotojų dėmesio. Naujokams ji puikiai tiks dėl didelio pločio, mažo kliūčių vandenyje kiekio, tad kartu ir mažesnės nelaimių tikimybės. Tuo tarpu labiau patyrę gali mėgautis ne tik plaukimu baidarėmis, bet ir nuolat besikeičiančiais vaizdais, kuriuose persipina gamta ir miestas.