Lakaja

LakajaBaidarių nuoma Lakaja ypatingai siūloma tiems, kurie pasiilgę gamtos, nori plaukti ne tik upėmis, bet ir skrosti baidarėmis per ežerus. Lakajos upė išteka iš Juodųjų Lakajų ežero, tačiau šis jungiasi su Baltųjų Lakajų ežeru, todėl pradėti plaukimą baidarėmis siūloma būtent pastarajame.

Plaukdami Lakaja galėsite grožėtis įspūdingais miškais, kurie ne tik maloniai nuteikia, bet išlipus į krantą gali ir pradžiuginti uogomis bei grybais. Taip pat, plaukdami galėsite klausytis paukščių giesmių, gal išvysite ir kokią žuvį. O pakeliui tikrai pamatysite:

  • Senąjį Lakajos kaimą;
  • Pakeliui įplauksite į gana seklų (vidutinis gylis tesiekia 1 m) Aldikio ežerą;
  • Toliau Jūsų lauks Lakajos ežeras, kurio aukšti ir miškingi krantai nuteiks maloniai;
  • Pamatysite vieną Lakajos intakų – Peršokšną;
  • Paplaukus dar 6 km Lakaja įteka į Žeimeną, tad jei norėsite tęsti plaukimą baidarėmis, tai teks daryti jau Žeimenos upe.

Lakaja vertinama baidarėmis plaukiojančių vandens turizmo mėgėjų, kadangi tai gana rami upė, o aplink matomi vaizdai labai puikiai nuteikia, padeda atsipalaiduoti, nusiraminti. Šią upę siūloma rinktis tiek vienos dienos, tiek ir ilgesniems plaukimams, taip pat tiems, kurie nori plaukti kartu su savo atžalomis ar jaučiasi labai pavargę.

Mes vertiname Lakajos upę itin aukštu balu!