Jul 082014
 

Upės vingisBaidarių nuoma 2014 – tokia pat populiari kaip ir pastaruosius keletą metų, todėl tikime, kad esate išmėginę jau ne vieną upę ir ne vieną jos maršrutą. Šiais metais siūlome nepamiršti puikių Aukštaitijos upių, tarp kurių švarioji Žeimena, į ją įtekanti per ežerus vingiuojanti Lakaja, trumpa, tačiau plaukimui baidarėmis puikiai tinkanti Peršokšna bei kitos šaunios Jūsų laukiančios upės.

Jei iki mūsų (esame įsikūrę ant Žeimenos kranto)  Jums atrodo toli, tačiau norite ištrūkti iš kasdienybės ir paplaukioti baidarėmis, rinkitės Vilniaus upes: Vilnią ar Nerį. Na, o jei nežinote, kur Jums geriausia plaukti, nesate irklavę baidarės, tiesiog susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums išsirinkti pačią tinkamiausią upę, įdomiausią maršrutą.

Liepos mėnesį siūlome plaukti Žeimena, kuri tiek plaukiančiųjų, tiek ir mūsų nuomone, yra viena vaizdingiausių, patraukliausių upių, tinkančių tiek ne kartą plaukusiems, tiek ir tiems, kurie plauks pirmąjį kartą. Be viso to, Žeimeną labai paprasta pasiekti tiek savo automobiliu, tiek ir traukiniu!